ANNABIS ORCANN KONTSENTREERITUD KANEPISUUVESI

Kontsentreeritud suuvesi kanepi seemne ekstraktiga sobib igapäevaseks suuhügieeni eest hoolitsemiseks ja vähendab kaariest, sisaldab 100% naturaalseid koostisosasid.

Kontsentreeritud suuvesi aitab säilitada igemete tervist ja värskendab hingeõhku. Regulaarsel kasutamisel värskendab suuvesi igemeid ja vähendab nende liigset tundlikkust ning võimalikke jälgi, mida klambrid ja proteesid võivad jätta. Suuvesi on ideaalne igapäevaseks hügieeni eest hoolitsemiseks ja täiendab teie regulaarset hammaste hooldust.

Suuvesi Orcann sisaldab unikaalset kombinatsiooni taimsetest ekstraktidest ja võimaldab suuhügieeni eest hästi hoolt kanda. Suuvesi värskendab koheselt hingeõhku. Regulaarsel kasutamisel ennetab suuvesi halva hingeõhu tekkimist. Suuvett võib kasutada nii lahjendatult kui ka kontsentreeritud kujul. Sellest pudelist saab lahjendamise korral 3 liitrit suuvett. Kontsentreeritud toodet võib määrida niiske vatipulga- või padjaga sinna, kuhu parajasti vaja. Parimate tulemuste jaoks on parim kasutamisjärgselt vältida mõnda aega söömist ja joomist.

CPK – sertifitseeritud looduslik kosmeetika

Kogus pakendis: 30 ml

 

Tootekirjeldus

Suuvesi Orcann sisaldab unikaalset kombinatsiooni taimeekstraktidest:

  • Kanepiseemne ekstrakt
  • Bergamoti õli
  • Piparmündiõli
  • Salveiõli
  • Stevia lehe ekstrakt
Vastab loodusliku kosmeetika standarditele. Sobib veganitele.

Kasutamine: lahjendage umbes 10 tilka 50 ml toasoojas vees, segage ja loputage oma suud. Lahjendamata kujul võib määrida niisutatud vatipulga/vatipadjaga paistes igemetele või lahtistele haavadele suus.

Koostisosad (INCI): Cannabis Sativa Seed Extract*, Alcohol Denat. Water/Aqua, Mentha Piperita Oil, Citrus Bergamia Peel Oil Expressed, Salvia Officinalis Oil, Stevia Rebaudiana Extract, Linalool, Limonene. *organic

Lisainfo

tamano

10 ml., 30 ml.