Õige suuvee valik on määrava tähtsusega. Mõned suuveed sisaldavad kemikaale mis reageerivad toiduga ja võivad hammaste värvi muuta. Õige toote valikule tuleb suurt tähelepanu pöörata neil, kellel esineb igemeveritsus kuna sobimatu toode võib viia tõsiste probleemide tekkimiseni.

Nagu eelistatakse looduslikke hambapastasid nii võiks eelistada ka looduslikku  suuvett. Veendu, et kasutad hammaste hoolduses vaid parimaid tooteid. Naturaalsed suuveed ei sisalda keemilisi sulfaate, värv- ega aroomaineid. Eeterlikud õlid, taimeekstraktid ja muud looduslikud koostisosad pakuvad hammastele parimat hooldust. Suuvee regulaarne kasutamine tugevdab hambaid, kaitseb neid kaariese eest, tapab baktereid ja värskendab hingeõhku. Suuvesi suudab tungida kõikidesse varjatud nurkadesse, kuhu hambahari ei ulatu.

ORCANN is 100% on naturaalne kontsentreeritud suuvesi. See sisaldab 60% kanepist pärit aineid ja muid taimeekstrakte ning õlisid parima suuhügieeni tagamiseks. Suuvesi värskendab hingeõhku ja regulaarsel kasutamisel vähendab efektiivselt halba hingeõhku. Pakendis olevast kontsentraadist saab valmistada kuni 3 liitrit suuvett. Väiksema suuõõne infektsiooni puhul võib suuvett kanda vatitikuga otse probleemsele kohale.

Mis peitub selles klaasnõus?

Kanepiseemne ekstrakt – „Roheline Kuld“ on imetlusväärsete omadustega. Sel on põletikuvastane ja tervenemisprotsessi kiirendav  toime.

Salveiõli – sisaldab eeterlikke õlisid (tujoon, tsineool, kamper, borneool, salviool). See sisaldab ka tanniine, saponniine, resiine, B-grupi vitamiine ja P vitamiini. Salvei kasutamine on laialt levinud tänu selle põletikuvastasele toimele. Leevendab gingiviiti ja on desinfitseeriva toimega. Samuti aitab see pärssida halva hingeõhu teket.

Steevia ekstrakt – tugevdab igemeid ja kaitseb hambaemaili kaariese eest. Sel Lõuna-Ameerikast pärineval taimel on antibakteriaalne ja antiviiruslik toime.

Bergamotiõli – bergamott on apelisini ja sidruni ristamise teel saadud vili. See on antiseptik ja toimib kui suuvee säilitusaine.

Piparmündiõli – mündilehed sisaldavad eeterlikku õli, mille peamised komponendid on mentool ja mentoon. Eeterlikul õlil on antiseptilised ja põletikuvastased omadused. See leevendab hambavalu ja on rahustava jahutava toimega.

Vihje: Avasta meie bestseller DENTACANN – 100% looduslik hambapasta mis koosneb kanepiekstraktist, aktiivsöest ja Kalident mineraalist.