MEIST

Annabis on Tšehhi Vabariigis asuv kosmeetikafirma, mis tegeleb kõrgekvaliteediliste kanepitoodete ja toidulisandite uurimisega, arendamisega, tootmisega ja valmistamisega. Meie tooted on välja arendatud mitmeaastase kogemuse toel ja pikaajaliste suhete abil kosmeetikamaailma ekspertidega. Meie kanepitooted on loodud, rahuldamaks ka kõige nõudlikumate klientide vajadusi ning meile on oluline, et nende kasutamisega kaasneksid märkimisväärsed tulemused. Nutikas spetsialiseerumine, professionaalsus ja intensiivne orienteeritus klientidele on võimaldanud ettevõtte dünaamilist arengut ja praegust taset turuliidrite seas.

Meie tegevuse lahutamatuks osaks on vähendada keskkonnale kahjulikke mõjusid. Teeme seda, järgides keskkonnakaitsega seotud eeskirju ja rakendades tarbimise ettevaatusabinõusid, et minimeerida energia ja tooraine kasutamist ja vähendada jäätmete hulka.

Arthrocann Annabis
Arthrocann Annabis

Uuenduslikkus ja areng

Kuna meie tooted on turgudel niivõrd populaarsed, siis uuendame pidevalt oma tootevalikut. Seetõttu on meie tähelepanu suunatud uute toodete uurimisele ja arendamisele. Uuenduslikkus on meie edu võti. Uuringud on efektiivsed tänu kogenud teadlaste meeskonnale, kes teevad koostööd partnerfirmade, uurimisinstituutidega, kolledžitega ja ülikoolidega nii Tšehhi Vabariigis kui ka välismaal. Meie toodang asub Euroopa Liidus ja tootmine toimub sertifitseeritud laboris.

Lisaks lõpptoodete kontrollimisele on meie jaoks oluline ka toorainete testimine, pakendamine ja kogu tootmisprotsessi kontrollimine. Kõik tootmisprotsessi kaasatud töötajad läbivad alati koolitused hügieeni, ohutuseeskirjade ja tootmisprotsesside toimimise alal.

Meie suund

robin-kazik-c


“Meie missioon on tuua turule kõrgeima kvaliteediga kanepitooted ja seekaudu parandada ka meie klientide elukvaliteeti.”
Robin Kazik, Ph.D., Annabise asutaja ja tegevdirektor

 

Meie väärtused

  • Austus indiviidi ja konkurentide vastu
  • Peamine fookus on suunatud klientidele
  • Parima kvaliteedi pakkumine

Keskendume peamiselt uute toodete uurimisele ja arendamisele. Meie edu võti on uuenduslikkus. Uuringuid viivad läbi kogenud teadlaste meeskond, koostöös partnerfirmadega, uurimisinstituutidega ja ülikoolidega nii Tšehhis kui ka välismaal.