KÜPSISTE REEGLID

Kodulehe nõuetekohaseks toimimiseks sisestame mõnikord teie seadmetesse väikseid faile, mida nimetatakse küpsisteks. Nii toimib enamik suuri veebilehti.

Mis on küpsised?

Küpsis on väike fail, mis salvestub meie veebilehe külastamisel teie seadmetesse. Küpsiste kasutamine aitab veebilehel meelde jätte teie tegevused ja eelistused (näiteks kasutajanimi, keel, kirja suurus ja teised kuva eelistused) lühikese aja vältel, nii et te ei pea neid eelistusi järgnevatel külastustel uuesti sisestama või lehekülgedel sirvima.

Kuidas me neid kasutame?

Paljud veebilehed kasutavad küpsiseid, et salvestada:

teie kuva eelistusi, näiteks värvieristuse seaded ja kirja suurust, kui olete juba hüpik-aknas sellele küsimusele vastanud
teie vastuse küsimusele, kas sisu oli abistav või mitte (et te ei peaks sellele küsimusele uuesti vastama)
teie nõusolek sellel lehel küpsiste kasutamiseks

Mõned meie lehekülgedele lisatud videod kasutavad anonüümselt küpsist, et koguda statistikat selle kohta, kuidas te sellele leheküljele jõudsite ja milliseid videosid vaatasite.Küpsiseid säilitab lisaks meile ka Europa Analytics, ettevõtte poolt osutatud teenus, mis mõõdab Euroopa Komisjoni veebilehtede efektiivsust ja toimimist Euroopas.

Kuigi küpsiste lubamine ei ole veebilehe toimimiseks ilmtingimata vajalik, võib see tagada teile parema sirvimise kogemuse. Te võite igal ajal küpsised blokeerida või kustutada, kuid siis ei pruugi mõned selle saidi funktsioonid toimida ettenähtud viisil. Küpsistega seotud infot ei kasutata selleks, et teie isikut identifitseerida ja andmemustrid on täielikult meie kontrolli all. Küpsiseid ei kasutata muul viisil, kui siin on kirjeldatud.